Novodobá žena

Prosinec 2017

Proč se stále divím?

28. prosince 2017 v 15:26 | Lolle |  Můj možnemožnej život, aneb jak ho nežít.
Kdy si člověk uvědomí, že ten druhý není tak úžasný, co vám říkali růžové brýle lásky?

Najednou si uvědomuju, že moje láska co měla být na celý život se proměnila na protivnou, zlou a hlavně sebestřednou osobu co mě utápí v mé omylnosti.

Moc se těším, až od sud vypadnu, ale musím to ještě cca měsíc a něco vydržet. Nechci fnukat, dějí se miliony horších věcí, než to, že můj ex s kterým ještě musím bydlet se ke mně chová jako bych byla poloviční člověk, než on.

Nejhorší na tom je, že i přes to ho mám ráda, tedy mám ráda furt toho kluka co jsme poznala, né toho co se z něj stalo.

Přijde mi, že jsem stále v tom samém dokola. A štve mě, že se nemohu dostat z místa dokud se neodstěhuju, bohužel problém jsou finance, jinak bych už byla dávno pryč. Nechci tuto skutečnost rozebírat, jen chci podotknout, že jen tak nemohu odejít, ale už se to blíží a slibuju až to přijde budu se snažit psát pokud možno nedepresivní články.

Nechtěla jsem říkat co se přihodilo, proč jsem tak naštvaná, že zas ho musím "pomlouvat", ale zajímal by mě váš názor na danou situaci.

Jsem nemocná a mám dva dny na vyležení pak musím do práce, ano mohla bych si vzít nemocenskou, ale úplně tak strašný to není, ovšem není to tak fajn, že bych nepotřebovala být dva dny v klidu a ležet (bolí mě ucho, v krku atd,) tudíž nechci chodit ven a chci být v teple. Mám pejska ( i když je ofiko můj s ex jsme si ho pořídili dohromady). On je celý den doma tak ho prosím jestli by ho mohl venčit. Vyvenčil ho, abych mu nekřivdila 2x a pak asi po 1O hodinách ho prosím jestli s ním už konečně zajde, on furt za chvilku, už sem viděla na psovi, že se mu asi chce tak říkám to se tě musím prosít abys šel s psem? A on na to odvětil něco v tom smyslu, že jsme si ho snad pořídila já. Jasně, že jsem nakonec s ním šla já a druhý den jsem se ani nepokoušela zeptat na to jestli s ním půjde.

Možná jsem hloupá já, že očekávám od lidí chování co pro mě přijde normální a lidský. A nic hrozného, aby se takhle ke mně měl chovat jsem mu fakt neudělala.

Tyhle články jsou jen odzvučení bydlení s ex, tak se omlouvám jestli se stále opakuji.

Pac a pusu Lolle

Kapitola II

13. prosince 2017 v 15:49 | Lolle |  Zakázané povídky jedné Kláry
Určitě víte, jak jen někdo může být tak trapný, když miluje a ten druhý jeho ne. Najednou se začne chovat tak šíleně, že kdyby jen popřemýšlel, co dělá dal by si facku.

Ano jsem už patetická asi, ale když si pomyslím, že se mám zamilovat dostanu strach. Stále pluju v oceánu jménem minulos, a říkám si proč to nevyšlo?

Ano uznávám seznamka není to pravý místo začít ze sebou něco dělat ale zase, proč nezaexperimentovat?
Boby43: Čauky
(Hmm vypadá mile originální oslovení - "reply")
Klarii7: Ahoj
Boby43: Jaký máš den?
Boby43: Ze se vůbec ptám je pondělí.

A ano takto to pokračovalo dva dny, sice mi psal takový ty typický žvásty, ale hrozně mile a mě to potěšilo. Ale co se nestalo třetí den a už to chudáček nemohl vydržet a z nevinné konverzace, že někdo má rád zdrobněliny jako dospělí a někdo ne jsme se dostali na to, že neměl dlouho sex. A že se tři dny sobě nevěnoval. Asi uhodnete co tím myslel.

Ha, ha, ha Ha, ne vůbec mi nevadí, že mi to ten kluk napsal, naopak došlo mi chceš sex? Sejdi se s ním a na 95% bude sex. Je úžasný jak jsou kluci k přečtení. A samozřejmě, že tohle všechno mě nedošlo o jedné zmínce o sexu, ale zkontrolovala jsem to před chvilkou pro vás, ale od první zmínky o sexu v každý druhý větě co napsal byl zmíněný v kontextu sex.

Jo možná to je v dnešní době asi normální, že po dvou, třech dnech, co si píšete s cizí osobou ještě k tomu dívka s klukem, byste měli probírat to, jak to máte rádi, ale mě to prostě nepřijde vhodný a né že bych se o tom nerada bavila naopak, ale nechci to vykládat každému, co mi napíše na blbý seznamce. A to je i věc co mi přijde na chlapech smutná a nepochopitelná, nechtěj z nás mít děvky a přitom balí jednu za druhou, jen si s ní užijí, možná i víckrát, aby se úplně neřeklo a jdou dál balit další.

Jasně, že všichni takový nejsou někteří z toho i vyrostou, ale převážně takový muži jsou. A nemám jím to za zlý to vůbec ne občas mě to i baví, ale asi bych takového kluka nechtěla. Je to těžký si najít "spřízněnou" duši a kor když jste starší, starší a starší.

Tak jo už toho mého výlevu bylo dost. Pokračování příště!

Pac a pusu Lolle